Gossip Girl - Synopse - 01x01 - Pilot

30. května 2014 v 11:27 |  GG - 1.Season - Popis epizod
Kdosi, kdo nechce být poznán a říká si na svém blogu "Drbna", rozhlásí mezi studenty privilegované střední školy na Upper East Side, že se do New Yorku vrátila jejich spolužačka Serena van der Woodsenová. Serena před časem odjela bez rozloučení do internátní školy v Connecticutu. Její nejlepší kamarádka Blair Waldorfová, která chodí s Natem Archibaldem, se cítí ohrožena, protože Natovi se Serena líbila. Hned po návratu Serena navštíví v ústavu svého mladšího bratra Erika, který je po sebevražedném pokusu v léčení. Jejich matka Lily ale všude rozšířila, že odjel k tetě do Miami.

Do newyorské soukromé školy chodí i mnohem chudší student z Brooklynu Dan Humphrey, jehož otec Rufus, bývalý rockový muzikant, pracuje v galerii. Dana Serena velmi zaujme. Danova sestra Jenny touží po tom, aby se dostala mezi zlatou mládež, a je nadšena, když jí Blair pozve na tzv. Líbací večírek. Serena se sejde s Blair v restauraci. Blair mrzí, že jí tehdy neřekla, že odjíždí. Serena tvrdí, že jí Blair chyběla, načež ona chladně opáčí, že má Serenu taky ráda. Po Blaiřině odchodu se dá se Serenou do hovoru cynický spolužák Chuck Bass. Řekne jí, že ji před jejím odjezdem viděl, jak se na jedné svatební oslavě vyspala s Natem, a vyžaduje po ní sex. To Serena odmítne a uteče. Přitom však ztratí svůj mobil.

Blair, jejíž matka Eleanor, módní návrhářka, není doma, k sobě domů pozve Nata a chce se s ním poprvé milovat. Nate jí v této chvíli prozradí, že se před časem vyspal se Serenou. Blair se rozčílí a Nata vyhodí. Nate to řekne svému otci, kapitánu Howiemu Archibaldovi. Ten však má zájem na obchodu s Eleanor, a proto nutí Nata, aby se Blair omluvil...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama